SPANKBOY.CZ spankboyspankboyspan


AKTUALITYSEZNAMKA

• inzeráty

• prezentaceKNIHOVNA

• literatura

• povídky

• zajímavostiVIDEAOSOBNÍ STRÁNKYKNIHA NÁVŠTĚVO TOMTO WEBUKONTAKT
Pár slov o tomto webu:


Stránky SPANKBOY.CZ vznikly v dubnu roku 2001. Jejich starou verzi si můžete připomenout zde. Původně to měla být pouze osobní stránka, ale postupem času se obsah natolik rozrostl, že se z ní staly stránky pro širší veřejnost – tedy pokud se mezi námi, které tato problematika zajímá, dá vůbec o "širší veřejnosti" mluvit. Přestože stránky byly tak trochu skryté, téměř nepropagované a minimálně aktualizované, našly si už v prvních letech své stálé příznivce a staly se mezi "znalci" poměrně hodně známé.

Původní verze obsahovala stovku obrázků, postupně přibývalo osobních prezentací, ale hlavně výpisků z klasické literatury, kde se nějaká výprasková scéna odehrává. Tuto sekci považuji ze stránek za nejzajímavější. Z drtivé části však není mojí zásluhou – v tomto odvedl svůj kus práce můj kamarád Milan Spank, který se s velkou vervou pustil do sbírání literárních skvostů a nasbíral jich opravdu úctyhodné množství.

V roce 2005 byly statické stránky nahrazeny dynamickými a dostaly podobu, jakou mají dnes.

V roce 2009 náhle zemřel Milan Spank. Od té doby výpisky z literatury nikdo nesbírá.

Stránky se po léta prakticky nezměnily, přibývalo však inzerátů, prezentací, povídek a dalších výpraskových zajímavostí. Některé sekce zůstaly nedokončené, např. služba ECHO, která měla upozorňovat na nové prezentace dle zadaných kritérií nebyla spuštěna nikdy, taktéž reportáže ze spankingových akcí zely prázdnotou – akce nějaké organizované byly, ale zájem o ně byl minimální – resp. byl obrovský co do počtu přihlášených, ale nakonec skoro nikdo nepřišel, od jejich organizování bylo tedy upuštěno. Taktéž anglická verze stránek se neukázala potřebnou.

11. 3. 2021, tedy bez pár dnů 20 let od vzniku SpankBoye, jsem udělal asi poslední úpravu na stávajícím webu (dál už přichází v úvahu jen jeho kompletní výměna) a dokončil nebo odstranil vše, co tu zůstalo po léta nedokončené. Teprve nyní tedy můžu s klidem říct, že jsou stránky hotové :)


SpankBoy.cz

2001–TEĎ