SPANKBOY.CZ spankboyspankboyspan

aktuality

galerie

seznamka

inzeráty

prezentace

akce

knihovna

literatura

povídky

zajímavosti

kniha návštěv

osobní stránky

odkazy

echo

o tomto webu

životopis

kontakt
Pár slov o tomto webu:


Stránky SPANKBOY.CZ vznikly v dubnu roku 2001. Jejich starou verzi si můžete připomenout zde. Původně to měla být pouze osobní stránka, ale postupem času se obsah natolik rozrostl, že se z ní staly stránky pro širší veřejnost - tedy pokud se mezi námi, které tato problematika zajímá, dá vůbec o "širší veřejnosti" mluvit. Přestože stránky byly tak trochu skryté, minimálně propagované, a poslední rok také prakticky neaktualizované, našly si poměrně hodně stálých příznivců a staly se mezi "znalci" poměrně hodně známé.

Stovka obrázků, která zde byla od samého začátku, zůstala po celou dobu nezměněna, přibývalo pouze osobních prezentací, ale hlavně výpisků z klasické literatury, kde se nějaká výprasková scéna odehrává. Tuto sekci považuji ze stránek za nejzajímavější. Z drtivé části však není mojí zásluhou - v tomto odvedl velký kus práce můj kamarád Milan Spank, který se s velkou vervou pustil do sbírání literárních skvostů a nasbíral jich opravdu úctyhodné množství. Budu moc rád, když ve svém úsilí bude i nadále pokračovat a přispěje také nějakou z dalších jeho povídek, které také "umí".

Stávající stránky však nevyhovovaly (např. systém vkládání inzerátů byl naprosto katastrofální), proto jsem se rozhodl k jejich kompletní přestavbě. Změnil jsem mimo jiné grafiku stránek, ale hlavně jsem je oživil dynamikou, tak, abyste měli možnost vkládat inzeráty automaticky a nebyli tak odkázaní na to, kdy budu mít zrovna čas váš inezrát vložit. Navíc kromě stávajících prezentací teď máte možnost vkládat inzeráty i do klasické inzerce.

Tři věci jsou tam nové úplně - kniha návštěv (pište o106 :-), pozvánky na akce a zpravodajství z nich (zatím prázdné, ale doufám, že se to brzy změní), a pak ještě "echo" - upozorňování na nové prezentace dle určitého zadání (zatím není v provozu, ale i to se snad v brzké době změní).

Tato verze stránek byla spuštěna (možná tak trochu symbolicky...)
o Velikonocích, svátcích jara a tučných jelit, roku 2005.

V tuhle chvíli jsou stránky "batoletem, které se učí chodit", takže se může zpočátku stát, že něco nezafunguje jak má. Pokud nějakou závadu zjistíte, nestyďte se mi napsat, abych mohl chybu napravit.

Na závěr děkuju všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na chodu stránek podíleli nebo podílejí, ať už příspěvkem do povídek či literatury nebo třeba jen osobní prezentací, odkazem na osobní stránky apod. Budu moc rád, když budete SPANKBOYe i nadále a rádi navštěvoat. Váš zájem je pro mě ta nejsladší odměna :-)

SpankBoy